Про нас

ElegantSurprise – служба доставки подарунків в Києві та Київській області. Ми – молода і дуже уважна до своїх клієнтів компанія. Впевненість у відмінній якості, увага до дрібниць, кращий сервіс і любов до власної справи – це те, що виділяє нас серед інших компаній і є нашими незаперечними перевагами. Одним з головних принципів компанії є яскраве бажання дарувати радість і враження людям.

Кожна людина з наближенням будь-якого свята замислюється про подарунки коханим. Кожне свято, щороку, вимагає креативу. Необхідно придумувати різні цікаві подарунки, але як це все придумати і всюди встигнути? Ми подбали про все за Вас і продумали максимально універсальні подарунки на найпопулярніші свята. Ви завжди можете розраховувати на нас. Навіть якщо Ви не знайшли в нашому асортименті відповідного подарунка, ми завжди допоможемо Вам зробити вибір або створимо новий.

Ми обожнюємо дарувати подарунки

Кур’єри компанії ЕлегантСюрпрайз не просто віддають товар – вони дарують подарунки Вашим рідним і близьким. І, хоча, Вашої присутності ми не в силах замінити, ми дуже намагаємося створити «правильний» настрій і подарувати їм частинку Вашої любові.

Варто відзначити, що не обов’язково дарувати подарунки тільки на свята, Ви можете просто зробити приємний сюрприз коханим і близьким людям і подарувати настрій в будь-який день. А ми подбаємо про всі деталі.

Дбаємо про подарунки на всіх етапах

При отриманні поставок, зберіганні, формуванні подарунків і їх доставці, флористи і кур’єри з особливою турботою і ніжністю відносяться до всіх подарунків. Саме через це подарунки при отриманні виглядають завжди дуже акуратними і апетитними. Ми завжди гарантуємо 100% якість всіх товарів і подарунків, які ми доставляємо. Вам варто довірити все нам і не хвилюватися за результат. Позитивні емоції ми гарантуємо!

Наші цінності

Цінності компанії в цілому і кожного співробітника окремо зосереджені на якості і швидкості послуг, що надаються. Ми цінуємо кожного клієнта і намагаємося щосили, щоб Ви отримали те що шукали, і щоб все було найвищої якості.

Цілодобова робота для Вашого комфорту

Ми намагаємося підтримувати безперебійну доставку подарунків цілодобово, щоб Ви могли дарувати радість коханим в будь-який зручний для Вас і їх час. При своєчасному замовленні подарунка Ви можете привітати своїх рідних і близьких пізно вночі або рано вранці, вітати іменинників першими в 00:01 або останніми о 23:59, замовити доставку додому, в офіс, в аеропорт або в будь-яке інше місце.


0
    0
    Ваше замовлення
    Ваш кошик порожній