Гелієві кульки

Показано 1–12 із 27

Повітряні кулі з цілодобовою доставкою в Києві

Обираючи повітряні кульки в інтернеті ви напевно готуєте комусь сюрприз. Такий улюблений атрибут усіх свят як кульки з гелієм є незамінним на дитячих днях народження. Кулями часто прикрашають приміщення, машини, магазини та навіть вуличні майданчики.

Найчастіше кульки дарують на день народження. Саме через це можливість цілодобової доставки кульок у Києві дуже виручає. Ви можете перші привітати іменинника зв’язкою гелієвих кульок де б ви не знаходились. А кур’єр компанії ЕлегантСюрпрайз може доставити їх навіть в 00:00, щоб сюрприз вдався.

Фольговані та латексні кулі

Купити кульки в Києві зараз не проблема, але знайти хороші і якісні кулі, які будуть літати та не здуватися ще не один день – ось це завдання. Ось чому замовити повітряні кулі з доставкою це відмінна ідея.

Ми використовуємо тільки якісні латексні й фольговані гелієві кульки. Всі латексні кульки оброблені спеціальною рідиною Hi-Float, що збільшує термін польоту кульок у багато разів. В такому випадку кулі з гелієм радують вас набагато довше і зберігають відчуття свята ще довгий час.

Фольговані цифри

Фольговані цифри – це найпопулярніший подарунок на день народження. Це вже стало традицією подарувати гелієві фольговані кульки у вигляді цифр з віком іменинника або іменинниці. Такі кульки цифри завжди відмінно доповнюють подарунок або можуть навіть стати основним подарунком.

Особливо популярні фольговані цифри у вигляді числа 18. Їх зазвичай дарують дівчатам і жінкам старшого віку. Таким чином завжди роблять комплімент і кажуть що жінці завжди вісімнадцять.

Композиції з повітряних кульок

Композиції з повітряних куль стали дуже популярними останнім часом. Купити набір з декількох фольгованих кульок, пари латексних і однієї фольгованої тематичної фігури – це відмінний варіант на будь-який тематичне свято.

Фольговані фігури у вигляді вусів підійдуть на подарунок чоловікам, у вигляді соски – для виписки з пологового будинку, з улюбленим героєм з мультика – до дня народження дитини. А композиція з кільцем відмінно підійде для пропозиції руки й серця або для подарунка на дівич-вечір найкращій подрузі.

Чому краще замовити кульки онлайн з доставкою по Києву?

  • Велика економія часу,
  • гарантія цілісності куль,
  • доставка в будь-який час і місце,
  • можливість замовити віддалено і зробити сюрприз.

Повітряні кулі – це дуже ніжний і делікатний товар. Є певні особливості їх транспортування в різні пори року. При недотриманні правил транспортування гелієві кульки можуть лопнути. Крім того, якщо ви плануєте самі привезти кульки будьте готові до різних небезпек. Дверні проходи, гострі предмети, деякі елементи одягу і багато іншого може перешкодити вам довезти повний комплект цілих куль.

А як бути якщо немає особистого авто? Повітряні кулі дуже об’ємні та довезти їх на громадському транспорті практично неможливо.

Саме за сумою різних причин купити повітряні кульки з доставкою в Києві – це відмінна ідея. Ми працюємо щоб ви могли насолоджуватися результатом і позитивними емоціями. Не забувайте про важливі події з життя рідних і близьких. Даруйте радість і свято їм частіше. А компанія ElegantSurprise з доставкою надувних гелієвих кульок по Києву і найближчим до нього населених пунктів завжди в цьому допоможе.


0
    0
    Ваше замовлення
    Ваш кошик порожній